Liečba akné pomocou ajurvédy

prasokNazdar tu je soubsp s ďalším článkom, ktorý sa bude zaoberať ako inak liečbou akné o ktorom je aj tento blog. V minulých článkoch sme si povedali ako liečiť akné bez liekov.

 

Dnes sa rozpíšem o alternatívnej ceste liečenia vyrážok, ktorá mi pomohla .  O tejto metóda som sa dočítal na veľmi dobrej stránke akneliecba.sk , kde sa človek, ktorý rovnako trpel týmto kožným ochorením rozpísal o liečení pomocou indického bylinného prášku Tarika Akné . Tento prášok pochádza priamo z indie a je založený na indickej ajurvéde – starej metóde liečenia, ktorá tu je už tisíce rokov. A niečo, čo tu je tisíce rokov predsa musí fungovať inak by to zaniklo alebo nie?  

Liečenie.

Kúpil som si teda tento bylinný prášok na vyrážky a pustil som sa do liečby. Aplikoval som dve lyžičky podľa odporúčania denne v kombinácií s čistou vodou a raz som skúsil aj čajovníkový (tea-tree) olej  a nechal som pôsobiť. Pokožka ostala mierne podráždená a začervenaná  ale to rýchlo prešlo.  Dôležité však je, že to fungovalo ! Trvalo cca 2 týždne kým som začal vidieť prvé výsledky tejto liečebnej metódy. Vyrážky sa zredukovali o cca 90%, čo je podľa mňa úžasné .

 

Záver.

Sám si však uvedomujem, že to, čo funguje pre jedného jedinca nemusí fungovať pre tých ostatných . Preto som sa rozhodol, že budem písať články  tejto problematike naďalej . Niekomu sa môžu vyrážky tvoriť napríklad kvôli strave alebo stresu . Aj tieto  problémy by som rád rozobral v ďalších článkoch o akné  tak ostaňte naladení !  Prípadne ak by ste chceli vedieť ako celý môj príbeh začal pozrite si tento článok .

 

O tom, čo zabralo vám sam kľudne podeľte v komentároch 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *